JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 


Polityka Prywatności
 
 

Korzystając z serwisu znajdującego się na stronie OdkryjJakPoderwacDziewczyne.pl akceptujesz przepisy zawarte w polityce prywatności znajdujące się poniżej.  

Roman Ravincci i HCM zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w polityce prywatności.  Jakiekolwiek wprowadzone zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Nigdy nie udostępniam oraz nie sprzedaję Twoich danych osobowych jak (Imię oraz E-mail) innym instytucją dla ich celów komercyjnych. 

W każdej chwili masz prawo do usunięcia swoich danych poprzez wypisanie się z mojej listy i możesz to zrobić poprzez kliknięcie na link wyrejestrowujący każdego emaila który otrzymasz. Możesz także napisać e-mail na adres  aby wypisać swoje dane z listy.  

 

Jakie Informacje Gromadzę I W Jaki Sposób Są One Wykorzystywane? 

 

Gromadzone informacje pochodzą jedynie od Ciebie i obejmują one zazwyczaj imię oraz e-mail. Są one używane jedynie w celach kontaktowych lub przesłania informacji. W specyficznych przypadkach możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą konieczne do spełnienia zamówionej usługi. 

Szanuję prawa użytkownika do prywatności. Podane przez Ciebie dane nigdy nie zostaną sprzedane lub użyte w celach komercyjnych oraz marketingowych. 

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom na mojej liście. Zapisując się na tą listę zgadzasz się na ich przyjmowanie.  

Żadna część strony odkryjjakpoderwacdziewczyne.pl nie jest przeznaczona dla osób poniżej 18 lat.  

Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia, proszę nie korzystaj z moich usług.  

Jeśli nie zgadzasz się z polityką prywatności, proszę nie korzystaj z moich usług.  

 

Wykluczenie Odpowiedzialności 

 

Treści zawartej na stronie www.odkryjjakpoderwacdziewczyne.pl oraz w newsletterach jest oparta na moich osobistych poglądach i opiniach. Ja nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wtórne w podejmowanych działaniach, o rodzaju finansowym, prawnym lub w inny sposób przez każdego i wszystkich czytelników tego materiału. Jesteś więc osobiście odpowiedzialny za swoje zachowanie.  

Wszystkie informacje zawarte w newsletterach, raportach, stronach internetowych Romana RaVincci mają charakter rozrywkowy. Nie są to profesjonalne porady. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące polityki prawności to możesz je wysłać na adres: 

 

Możesz także napisać mi list na adres:  

Roman RaVincci HCM 

Ul. Os. Przyjaźni 21

61-686 Poznań