JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 

Oto Jak Zdobyć Dziewczynę

 

Czy Chcesz Nauczyć Się Jak Zdobyć Dziewczynę? Wszystko Zaczyna Się Od Tego Pierwszego Pocałunku. Przeczytaj Ten Artykuł I Dowiedz Się Jak Pocałować Dziewczynę Nie Ryzykując Że Ona Cię Odrzuci...

jak zdobyć dziewczynę

Kiedy spotykasz nową kobietę to masz tylko określoną ilość czasu aby ją pocałować. Jeśli tego nie zrobisz w tym czasie to wtedy wpadniesz w kategorie "przyjaciela" a kiedy już tam raz wpadniesz to wtedy jest to NAPRAWDĘ trudne, aby stamtąd się wydostać.

Kobieta oczekuje od mężczyzny aby to on podejmował wszystkie ważne kroki.

Innymi słowami jest to TWOIM obowiązkiem aby związek rozwijał się i szedł do przodu.    

Nawet jeśli pociągasz kobietę na tyle że ona chcę cię pocałować to ona sama jako pierwsza tego NIE zrobi.

Kobiety nie są przyzwyczajone do podejmowania tych kroków bo one uważają że jest to zadaniem mężczyzny.  

Moja zasada to: zawsze pocałuj kobietę na pierwszej randce.  

Powiem Ci dlaczego. 

1.      Jeśli pocałujesz ją na pierwszym spotkaniu to całe negatywne napięcie między wami AUTOMATYCZNIE zniknie. 

2.   Będziesz mógł skupić się na innych rzeczach niż myślenie o tym jak ją pocałować i nie będziesz martwił się co się stanie jak Tobie coś nie wyjdzie. Będziesz także bardziej obecny podczas randki.  

3.   Stworzysz o wiele więcej ATRAKCJI. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy wiedzą jak zdobyć dziewczynę oraz jak z nią postępować.

Kiedy ją pocałujesz to pokażesz jej, że jesteś pewny siebie i że nie jesteś przestraszony, że z nią w danej chwili jesteś.
  


 

Większość mężczyzn czeka na ten perfekcyjny moment.

Mam dla Ciebie nowiny.  

NIE MA idealnej chwili na pocałunek. Trzeba ją sobie samemu stworzyć! 

Co uważasz jeżeli Ci powiem, że można pocałować każdą kobietę nie ryzykując że ona Cię odrzuci?  

jak zdobyć dziewczynę - pierwszy pocałunek


Zanim ja nauczę Cię tej WSPANIAŁEJ metody to musisz wiedzieć, że ja sam nauczyłem się jej od faceta którego uważam za jednego z najlepszych na świecie w tej dziedzinie ponieważ on wie jak zdobyć dziewczynę.  

 


No dobrze, teraz wyjaśnię Tobie krok po kroku jak ta "Ninja Voodoo" metoda działa. 

1.   Po około godzinie przebywania z kobietą na pierwszej randce, kiedy to już zbudowałeś wystarczająco dużo atrakcji do Twojej osoby (upewnij się że ona o czymś mówi, o byle czym) i wtedy powiedz jej tak: "shhhh gadasz za dużo ... Chcesz mnie pocałować?"

2.   Teraz nadszedł czas na to aby ona odpowiedziała Tobie na Twój gest. Jeżeli odpowie że i ona chce to chyba już dalej nie muszę Ci mówić co powinieneś zrobić, nieprawdaż?  

3.   Jeśli ona odpowie „nie jestem pewna lub może”, to powiedz jej: "zaraz się dowiemy, to pocałuj ją natychmiast, i nie zwlekaj”. 

4.   Jeśli odpowie „nie tutaj”, wtedy wstań, weź ją za rękę i przejdź się z nią prowadząc ją za rękę tam gdzie jest mniej ludzi i pocałuj ją.  


5.   Jeśli ona nie odpowie nic tylko będzie siedzieć cicho to masz zielone światło. Pocałuj ją natychmiast i nie zwlekaj. 


6.   Jeśli ona odpowie, że NIE chce Ciebie pocałować, to odpowiedz jej to: ”Ja nie powiedziałem abym Ci na to pozwolił bo ja nie całuję kobiet na pierwszej randce ale z Twoich oczu wyglądało to tak, że Ty o tym myślałaś." 

I to jest właśnie to, dlaczego ta metoda jest tak wspaniała. (Twoja odpowiedź nie tylko uratuje Ciebie przed odrzuceniem ale także jest bardzo humorystyczna i dajesz jej możliwość pośmiać się w tym momencie, co wzbudzi w niej więcej atrakcji)

 

To naprawdę nie ma znaczenia, co ona w tym momencie Tobie odpowie, ta metoda działa na każdą odpowiedź jaką ona mogłaby Ci ewentualnie dać. 

W większości, w takich sytuacjach kobieta odpowiada "może" dlatego bo ona sama nie chce wyglądać za bardzo desperacko.  

Ale jak już wiesz, "może" znaczy TAK. 

Jeśli ona odpowie „nie” to nie martw się. To nie znaczy że ona nie chce Ciebie pocałować, to tylko znaczy że ona NA RAZIE nie jest na to gotowa. Oznacza to również, że jeszcze nie wzbudziłeś do siebie wystarczająco dużo atrakcji.  

Prawdopodobnie zastanawiasz się teraz czy istnieje jakaś książka opisująca więcej takich wspaniałych metod oraz rad jak zdobyć dziewczynę.  

I powiem Ci, że ISTNIEJE. 

Kiedy ja walczyłem aby uzyskać sukces z kobietami w ciągu tych wielu lat to wypróbowałem WSZYSTKIEGO co mi tylko wpadło w ręce.  

Próbowałem setki różnych metod. Niektóre z nich działały czasami, niektóre z nich nie działały w ogóle, ale niektóre działały ZA KAŻDYM RAZEM.  

Więc zebrałem tylko te najlepsze metody "Jak zdobyć dziewczynę", które działały za każdym razem. Te wszystkie metody umieściłem w książce.

Czytając książkę nauczysz się używać nie tylko tych metod, ale tam nauczę Cię jak tworzyć w każdej kobiecie, którą pragniesz to silne uczucie zwane ATRAKCJĄ.

Jeśli więc chcesz krok po kroku instrukcje JAK ZDOBYĆ DZIEWCZYNĘ, od samego początku aż do rozpoczęcia z nią związku to MUSISZ pobrać sobie moją książkę ”Jak Poderwać Dziewczynę”.

Kliknij na ten link aby dowiedzieć się więcej: Jak Poderwać Dziewczynę - Jak Zdobyć Dziewczynę

 

 

   

 

   Odkryj Jak Poderwać Dziewczynę: Darmowy Dostęp

   

 Polecam Również Przeczytać Artykuł:

seksualne uwodzenie kobiet 
Seksualne Uwodzenie Kobiet

 Oto Twoja "Tajna Broń" Do Zdobycia Wymarzonej Kobiety

      
    Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

     Dowiesz Się Jak:

  -  Umawiać się na randki nie ryzykując odrzucenia

   -   Zdobyć KAŻDĄ kobietę, nawet taką która jest super piękna i każdy facet się za nią ugania

   -  Zbudować niesamowitą pewność siebie

 jak poderwać dziewczynę książka


sekrety podrywania i uwodzenia kobiet