JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 

Jak Uwodzić Piękne Dziewczyny

 

Jeśli Chcesz Nauczyć Się Jak Uwodzić Piękne Dziewczyny To Musisz Najpierw Dowiedzieć Się Co Takiego Je Odraża...

^^^ Komentarz Od Kobiety ^^^

jak uwodzić piękne dziewczyny

Roman Witam,

Jestem kobietą i mam 27 lat.

Czytam Twój e-mail przez jakiś czas i muszę Ci pogratulować, bo wiesz o czym mówisz i wiesz jak uwodzić kobiety.

Jesteś jednym z tych niewielu mężczyzn który naprawdę zrozumiał kobiece potrzeby i kobiecy sposób myślenia.Niestety większość mężczyzn nie ma pojęcia jak uwodzić kobiety w atrakcyjny sposób. 

Przede wszystkim chcę podkreślić, że istnieje bardzo mało takich mężczyzn którzy są i atrakcyjni i tym samym interesujący. Nie mówię teraz o wyglądzie zewnętrznym bo dobrze wyglądających mężczyzn jest wielu ale tych którzy umią uwodzić kobiety jest mało.

Każdy przystojny facet może w oczach kobiety bardzo szybko stać się bardzo brzydki jeżeli nie ma on atrakcyjnej osobowości.

Różni mężczyźni podchodzą do mnie parę razy dziennie i prubóją mnie uwodzić. Wielu z tych facetów ma bardzo atrakcyjny wygląd, ale już po otworzeniu ust widać że nie są ciekawi.

Najbardziej przystojny facet na świecie może zmienić się na odrażającego brzydaka i to nawet w ciągu jednej minuty lub może być odwrotnie.

Jest bardzo łatwo spotkać zwykłego mężczyznę ale jest to zarazem bardzo trudne aby spotkać takiego mężczyznę który ma to coś, który wie jak się zachować w danej chwili, jak rozmawiać oraz który rozumie tok myślenia kobiety.

Kobieta potrzebuje takiego mężczyzny który potrafi ją uwodzić, który jest pewny siebie, który ma porządek w swoim życiu, który jest spontaniczny i ma poczucie humoru.

Niestety, nie istnieje zbyt wielu facetów którzy potrafią uwodzić kobiety.

Większość facetów próbuje mnie przekupić komplementami, obiadami, prezentami itd. Myślą sobie, że jeżeli do mnie podejdą i powiedzą mi że jestem piękna to wskoczę wtedy z nimi do łóżka. Kiedy oni do mnie podchodzą to ja nawet nie widzę w nich tych prawdziwych mężczyzn tylko chłopców, którzy nie mają żadnego pojęcia co kobiety potrzebują.

Moją radą do wszystkich facetów którzy czytają ten list jest to aby oni przestali się tak zachowywać i nauczyli się jak uwodzić kobiety w sposób aby je do siebie pociągać.

Roman, tak naprawdę to uważam że Ty robisz coś dobrego dla mężczyzn kiedy nauczasz ich jak uwodzić kobiety.  

Sandra 

 <<< Mój Komentarz >>>

Ta kobieta ma kilka ważnych spojrzeń na tę sytuację, ponieważ to samo słyszałem już od WIELU innych kobiet. Większoś Facetów nie ma pojęcia jak uwodzić dziewczyny. 

Zwróć teraz uwagę na jedną rzecz, którą ta kobieta powiedziała w swoim liście:

”Najbardziej przystojny facet na świecie może zmienić się na odrażającego brzydaka w ciągu minuty i odwrotnie.”  

Dla większości kobiet wygląd zewnętrzny nie jest tak ważny. Oczywiście, jest to pierwsze wrażenie, ale poza tym to kobiety szukają innych cech u mężczyzn. Są to cechy osobowości jak humor, pewność siebie, umieć je uwodzić oraz wiele innych.

Drugą rzeczą, która ta dziewczyna powiedziała to to, że bardzo często jest tak:

jak uwodzić - zachowanie które odraża kobiety


 

"Większość facetów próbuje mnie przekupić komplementami, obiadami, prezentami itd. Myślą sobie że jeżeli oni do mnie podejdą i powiedzą mi jaka jestem piękna to ja od razu wskoczę wtedy z nimi do łóżka."

 


Muszę Ci teraz zadać pytanie. Czy Ty podszedłeś kiedykolwiek do jakiejś nieznajomej kobiety próbując ją uwodzić i powiedziałeś jej że ona jest piękna, lub zaprosiłeś ją na kolację?

Jeśli tak to PRZESTAŃ z tym i to od teraz. Kobiety które są ładne wiedzą już o tym i nienawidzą słyszeć to ponownie i w kółko.  

Po pierwsze to tym powiedzeniem ZABIJASZ atrakcję do siebie oraz zachowując się w ten sposób to sam sobie szkodzisz.  

Po drugie to telegrafujesz jej to, że Ty chcesz się z nią przespać.  

Pozwól mi wyjaśnić. 

Piękna kobieta miała już tysiące takich mężczyzn, którzy próbowali ją poderwać i uwodzić. Ona słyszała już tysiące razy każdą możliwą zaczepkę i komplementy. Po jakimś czasie zaczęła patrzeć na to jak na schemat czy jakiś wzór.  

Ona WIE, że kiedy nieznajomy mężczyzna, który do niej podejdzie i próbuje ją uwodzić oraz daje jej komplementy to nie robi tego z własnej uprzejmości tylko dlatego, że on coś od niej chce. 

Albo on chce seksu albo po prostu szuka dziewczyny.  

To naprawdę nie ma znaczenia ponieważ ona założy że ten facet jest POTRZEBUJĄCY. I to dzieje się automatycznie. 

Żadna kobieta nie chce takiego faceta, którego może dostać kiwnięciem palca.  

Ona chce faceta który będzie dla niej wezwaniem, faceta którego się zdobywa oraz takiego który umie ją uwodzić.

Prawda jest taka że większość mężczyzn nie ma pojęcia jak uwodzić kobiety. Popełniają błąd za błędem i kończy się to na tym że tracą zainteresowanie kobiety zanim jeszcze dostaną okazję zapoznać się z nią.  

Sam byłem jednym z tych mężczyzn jeszcze nie tak dawno temu i zajęło mi to sporo czasu zanim nauczyłem się jak uwodzić kobiety. Napisałem książkę na ten temat która nazywa się ”Jak Poderwać Dziewczynę”.  

Jeśli chcesz stać się jednym z niewielu mężczyzn który wie jak uwodzić kobiety i to bez żadnego problemu to ściągnij sobie moją książkę W TEJ CHWILI.  

Nauczysz się w niej dosłownie WSZYSTKIEGO krok po kroku od rozpoczęcia rozmowy z dziewczyną do rozpoczęcia z nią związku. 

Aby dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ: Jak Poderwać Dziewczynę - Jak Uwodzić Piękne Dziewczyny

 

 

 

 

   Odkryj Jak Poderwać Dziewczynę: Darmowy Dostęp

   

 Polecam Również Przeczytać Artykuł:

 jak zdobyć dziewczynę

 

Jak Zdobyć Dziewczynę 

Oto Twoja "Tajna Broń" Do Zdobycia Wymarzonej Kobiety

      
    Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

     Dowiesz Się Jak:

  -  Umawiać się na randki nie ryzykując odrzucenia

   -   Zdobyć KAŻDĄ kobietę, nawet taką która jest super piękna i każdy facet się za nią ugania

   -  Zbudować niesamowitą pewność siebie

 jak poderwać dziewczynę książka


sekrety podrywania i uwodzenia kobiet