JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 

Tematy Do Rozmowy Które Fascynują Kobiety

 

Za Chwilę Dowiesz Się Jakie Tematy Do Rozmowy Fascynują Kobiety. Dowiesz Się Również Jak Rozmawiać W Interesujący Sposób…  

tematy do rozmowy z dziewczynami

Bez przerwy dostaję pytania od wielu mężczyzn którzy mnie pytają jakie tematy do rozmowy interesują dziewczyny, co powiedzieć itd. 

Nie wiedząc co powiedzieć dziewczynie i o czym z nią rozmawiać było jedną z moich największych przeszkód kiedy zacząłem spotykać się z kobietami. 

Zawsze obawiałem się, że nagle skończą mi się tematy do rozmowy, że dalej nie będę miał nic jej do powiedzenia i że nastąpi nieprzyjemna cisza między nami.  

Faktem jest, że byłem w takich sytuacjach wiele, wiele razy. Siedziałem z dziewczyną na randce, patrząc na nią i nie miałem jej nic do powiedzenia. Próbowałem wpaść na jakieś tematy do rozmowy, ale czym bardziej próbowałem to tym większa pustka była w mojej głowie. Kiedy zaistniała cisza to tę chwilę odczuwałem jako wieczność.  

Kiedy dowiedziałem się później, to brak tematu jest tylko częścią tego poważnego problemu. Ta druga część jest o WIELE ważniejsza niż tematy do rozmowy. Pewnie zastanawiasz się teraz co takiego może być ważniejszego niż tematy do rozmowy. Powiem Ci, jest to sam SPOSÓB rozmawiania z dziewczyną. Jest on o wiele istotniejszy niż tematy do rozmowy.  

Zanim przejdziemy do: JAK rozmawiać z kobietami, to chciałem najpierw poruszyć problem tematu rozmów. Oto te tematy, na które kobiety uwielbiają rozmawiać. 

 1. Związki 
 2. Plotki 
 3. Seks  

Te trzy tematy do rozmowy to tylko te główne tematy, które fascynują kobiety. Kobiety mogą dosłownie rozmawiać godzinami, jeżeli mówią o tych sprawach.  

Jednym z tematów jest temat: Związki. Kobiety uwielbiają dyskutować o związkach, ZWŁASZCZA tych z mężczyznami. Więc o czym tu dyskutować? 

Ten temat rozmowy jest po prostu bezustanny, można dosłownie rozmawiać z kobietą przez wiele godzin tylko na ten sam temat.  

Oto kilka pomysłów do dyskusji: 

 1. Twoje poprzednie związki. Można mówić o poprzednich partnerach, powodach rozstania, co było pozytywne w związku a co negatywne itd.   
 2. Można mówić o tym, jak doskonały związek powinien wyglądać i dlaczego.   
 3. Można rozmawiać o związkach innych osób, które znasz.
 4. Można mówić o związkach gwiazd filmowych. Również I ten temat jest bardzo rozległy.  

Następny temat, który kobiety uwielbiają to temat: Plotki. One uwielbiają omawiać piosenkarzy, aktorów itd. Na ten temat jest bardzo łatwo rozmawiać z dziewczyną. Wszystko co musisz zrobić zanim spotkasz się z dziewczyną to wejść do sklepu i przez pięć minut przejrzeć sobie jakieś plotkarskie czasopismo.  

Potem jak już jesteś z nią na randce to po prostu zapytaj co ona myśli o tym lub o tamtym....bla bla bla.  

Oprócz rozmów na temat związków i plotek kobiety uwielbiają również rozmawiać o seksie.  

Większość facetów nie ma nawet jaj aby poruszyć ten temat. Oni obawiają się że poruszając ten temat, mogą obrazić kobietę.   

Jest to bardzo dalekie od prawdy, bo kobiety uwielbiają rozmawiać o seksie. 

Wciąż jest to Twoim zadaniem, aby ten temat poruszyć. Bo nawet, jeżeli dziewczyny lubią rozmawiać na ten temat, to one prawie nigdy tego tematu nie poruszają. Zacznij od łatwego pytania, np. "Ile miałaś lat kiedy straciłaś swoje dziewictwo?" 

Następnie rozmowa toczy się dalej, temat rozwinie się sam z siebie bo ona z kolei zacznie pytać Ciebie o to samo i tak będzie to dalej szło. Ty ponownie zadajesz jej nowe pytanie i rozmowa zaczyna się naturalnie.  

Uwierz mi, ten temat jest tematem na który można rozmawiać w nieskończoność.  

Teraz porozmawiajmy o drugim problemie. JAK należy rozmawiać z kobietami? O to najważniejsze rzeczy, o których zawsze powinieneś myśleć: 

tematy do rozmowy randka

 1. Mowa ciała. Jeśli nie masz pewnej siebie mowy ciała z kobietami, to nie będzie to miało znaczenia o czym będziesz z nią rozmawiał, zawsze będzie źle.  
 2. Entuzjazm. Rozmowa w entuzjastyczny sposób jest bardzo ważna. Powinieneś zawsze mówić powoli i z przerwami.  
 3. Kontakt wzrokowy. Trzeba mieć silny kontakt wzrokowy, jest to bardzo WAŻNE.

  Zawsze jak się rozmawia z dziewczyną należy patrzeć dziewczynie prosto w oczy. Silny kontakt wzrokowy sprawia, że kobieta czuje, że rozmawia z facetem, który jest pewny siebie i to buduje ATRAKCJĘ.  
 4. Humor. Kobiety uwielbiają mężczyzn z poczuciem humoru. Prawda jest taka, że większość facetów jest NUDNYCH. Mężczyzna z poczuciem humoru, który jest w stanie stworzyć uśmiech na twarzy kobiety, jest marzeniem każdej kobiety.   

Te Parę pomysłów są tylko kroplą w morzu. Przez te wszystkie lata ucząc się jak stać się atrakcyjnym dla kobiet odkryłem wiele wspaniałych metod wzbudzenia zainteresowania kobiety rozmową które działają ZA KAŻDYM RAZEM.  

Prawda jest taka, że jeżeli nie będziesz wiedział DOKŁADNIE jak rozmawiać z kobietą to szansa jest wielka że ona utraci swoje zainteresowanie wobec Ciebie, a Ty z kolei utracisz szanse poznania jej.  

Możesz oczywiście zrobić to co ja i zacząć uczyć się tego wszystkiego samemu ale zajmie Ci to WIELE LAT.  

Jeśli chcesz zaoszczędzić sobie czasu, pieniędzy, oraz całą masę nieudanych randek to ściągnij sobie moją książkę ”Jak Poderwać Dziewczynę”. 

Za jedynie parę minut nauczysz się jak rozmawiać z dziewczynami, jakie tematy do rozmowy kobiety uwielbiają oraz krok po kroku jak je rozpocząć oraz toczyć w sposób który wzbudzi niesamowitą atrakcję. Nauczysz się także jakie tematy do rozmowy musisz unikać aby nie odrazić dziewczyny oraz WIELE WIELE więcej.  

Kliknij TUTAJ aby dowiedzieć się więcej: Jak Poderwać Dziewczynę – Tematy Do Rozmowy 

 

   

 

   Odkryj Jak Poderwać Dziewczynę: Darmowy Dostęp

    

 Polecam Również Przeczytać Artykuł:

błędy mężczyźni popełniają na randce z kobietą
3 Poważne Błędy Mężczyźni Popełniają Na Radnce Z Kobietą


jak zdobyć pewność siebie
Jak Uzyskać Pewność Siebie W Kontaktach Z Dziewczynami 

Oto Twoja "Tajna Broń" Do Zdobycia Wymarzonej Kobiety

      
    Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

     Dowiesz Się Jak:

  -  Umawiać się na randki nie ryzykując odrzucenia

   -   Zdobyć KAŻDĄ kobietę, nawet taką która jest super piękna i każdy facet się za nią ugania

   -  Zbudować niesamowitą pewność siebie

 jak poderwać dziewczynę książka


sekrety podrywania i uwodzenia kobiet