JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 

Pierwsza Randka – Jak Zaimponować Dziewczynie

 

Pierwsza Randka Jest Tą Najważniejszą. Jeśli Nie Będziesz Wiedział Jak Zainteresować Dziewczynę To Szansa Jest Wielka Że Wasza Pierwsza Randka Będzie Także Waszą Ostatnią...

pierwsza randka - jak zaimponować dziewczynie

Wzbudzenie zainteresowania kobiety jest jednym z największych problemów, z jakimi mężczyźni mają do czynienia. 

Otrzymuję wiele pytań od facetów dotyczących tego właśnie problemu.

Pytania typu "Roman, co powinienem zrobić aby ta pierwsza randka dobrze wyszła?" , "Co sprawiło że ona straciła wobec mnie zainteresowanie bo nasza pierwsza randka zakończyła się źle?" Itp.

Nie ważne jest to jaki Ty jesteś wspaniały, jeżeli nie będziesz wiedział co zrobić w pierwszych chwilach spotkania się z dziewczyną.

Pierwsza randka jest dlatego tą najważniejszą.  

Ta pierwsza randka zadecyduje jaka będzie Twoja najbliższa przyszłość z dziewczyną.

Mężczyźni i kobiety mają całkiem inny pogląd na ten temat i myślą zupełnie inaczej jeśli chodzi o spotkanie kogoś nowego.

Istnieje wiele różnic, ale jest również ta jedna, która jest ważniejsza od wszystkich innych.

Kobiety kiedy spotkają mężczyznę, który wzbudził ich zainteresowanie widzą go w ten właśnie sposób: 

"On jest ciekawy, będzie to interesujące się z nim spotkać i zobaczyć co z tego wyjdzie. Ja sama nie mam żadnych oczekiwań, że coś się stanie między nami ale jeśli by tak było to świetnie. Jeśli nic nie wyjdzie między nami to nie szkodzi, bo zawsze możemy być przyjaciółmi." 

A teraz powiem Ci jak to jest odwrotnie i co myślą mężczyźni, kiedy spotkają nową dziewczynę:  

"Muszę zrobić wszystko, aby ta pierwsza randka dobrze wyszła. Jestem nerwowy, ale muszę się zrelaksować bo nie chcę zmarnować tej szansy. Ona jest wyjątkowa i po prostu muszę ją zdobyć. W najgorszym wypadku musze się z nią przespać. Muszę po prostu zrobić wszystko poprawnie i jej zaimponować. Nasza pierwsza randka musi się udać."

Czy Ty sam widzisz różnicę? 

Oczywiście, że w niektórych przypadkach to myślenie jest nieświadome.  

Kobiecie NIE ZALEŻY na wyniku spotkania.

Są one zrelaksowane i ta pierwsza randka jest tylko dla nich dobrą zabawą.

Mężczyźnie z drugiej strony bardzo zależy na wyniku, czyli na tym czy on będzie w stanie zdobyć dziewczynę.

Powoduje to wiele problemów.

Jednym z tych największych problemów jest ta różnica w myśleniu, która powoduje to że facet zaczyna się dziwnie zachowywać i stara się zbyt mocno aby nie nawalić.

Czasami zbyt ZA MOCNO!

On próbuje wtedy różnych rzeczy, takich jak podlizywanie się kobiecie, zaczyna dawać jej komplementy, zadawać jej głupie pytania itd.  

Martwi go to, że kobieta może go nie polubić, więc zaczyna te wszystkie sztuczki aby jej zaimponować.  

Stwarza to na mężczyźnie dużą presję. Napięcie rośnie i lęk przed tym, że coś może nie wyjść jest ogromny. Mężczyzna ma w głowie tylko to, że on musi zdobyć dziewczynę za wszelką cenę. Ta pierwsza randka musi się udać. 

PRÓBOWANIE ZAIPMONOWANIA KOBIECIE SPRAWIA ŻE ONA UTRACI ZAINTERESOWANIE I TA PIERWSZA RANDKA BĘDZIE TAKŻE TĄ OSTATNIĄ!

Przestań widzieć w każdej kobiecie, jaką spotkasz swoją potencjalną dziewczynę lub kogoś, kogo chcesz przelecieć. 

A oto to, co może się stać jeśli przestaniesz mieć tego rodzaju myśli: 

pierwsza randka - jak zainteresować kobiety

1.   Kiedy spotkasz się z dziewczyną nie będziesz nerwowy. Fakt będzie taki, że będziesz miał dużo więcej zabawy na randkach i nie będziesz martwił się co jej powiedzieć.  

2.   AUTOMATYCZNIE staniesz się znacznie bardziej atrakcyjny. (Kiedy kobieta zauważy, że Ty próbujesz jej zaimponować to NIE będzie widziała w Tobie atrakcyjnego mężczyzny.) 

3.   Będziesz miał kontrolę nad sytuacją. Staniesz się tym, który będzie kwalifikował a nie tym kto próbuje się zakwalifikować. Kobiety UWIELBIAJĄ takich mężczyzn, którzy mają kontrolę i którzy nie próbują się zakwalifikować.  

4.   Zaczniesz odróżniać się od każdego przeciętnego faceta. Tworzy to jeszcze więcej atrakcji. 

5.   Nie martwiąc się co dalej stanie się na randce, sprawi to, że Ty zaczniesz otrzymywać o wiele lepsze wyniki z kobietami i to nawet ZA KAŻDYM RAZEM, kiedy spotkasz nową kobietę.  

Nie zachowuj się tak jak byś coś od niej chciał lub coś potrzebował. Innymi słowami przestań martwić się o wynik spotkania. Jeżeli kobieta wyczuje, że Ty coś od niej chcesz i starasz się ją zdobyć to ona szybko STRACI zainteresowanie wobec Ciebie.  

O to przykłady tego, co ja osobiście robię gdy jestem na randce z kobietą którą niedawno spotkałem: 

  1. Drążnię ją żartobliwie. Na początku znajduję dla niej słodki pseudonim. Jeśli ona jest mała to zaczynam ją nazywać smerfetką. Jak ma duży tyłek to nazywam ją Jennifer Lopez...Rozumiesz o co chodzi? 
  1. Zaczynam ją NATYCHMIAST zakwalifikować zadając pytania typu "Więc powiedz mi 3 rzeczy o sobie, który sprawią że będę pod wrażeniem." lub "co w tobie jest takiego wyjątkowego?" 
  1. Jeśli ona powie coś nie tak, lub zrobi coś niewłaściwego to natychmiast zaczynam się z niej wyśmiewać. Oczywiście żartobliwie. 
  1. Mówię jej, że ona będzie wspaniałą przyjaciółką jeśli nic się nie wydarzy między nami. ( To jedno zdanie sprawi, że jej atrakcja urośnie natychmiast) 

Pomysły którymi się z Tobą podzieliłem są tylko kroplą w morzu. Jeżeli chcesz nauczyć się jak nie tylko wzbudzić zainteresowanie dziewczyny na pierwszej randce, ale także jak ją zdobyć to musisz ściągnąć sobie moją książkę ”Jak Poderwać Dziewczynę”

W książce poprowadzę Cię za rękę i pokażę Ci krok po kroku wszystko od samego początku aż do samego końca, nawet jak ta pierwsza randka ma wyglądać.

Nauczysz się dosłownie wszystkiego zaczynając od podrywania aż do rozpoczęcia związku z dziewczyną. Dowiesz się także jak zachować zainteresowanie dziewczyny na tak długo jak tylko będziesz chciał.  

Przejdź tutaj w tej chwili: Jak Poderwać Dziewczynę – Pierwsza Randka 

 

   

 

   Odkryj Jak Poderwać Dziewczynę: Darmowy Dostęp

   

  

 Polecam Również Przeczytać Artykuł:

randki online


Internetowe Randki - Jak Poderwać Przez Internet

 


 

 

Oto Twoja "Tajna Broń" Do Zdobycia Wymarzonej Kobiety

      
    Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

     Dowiesz Się Jak:

  -  Umawiać się na randki nie ryzykując odrzucenia

   -   Zdobyć KAŻDĄ kobietę, nawet taką która jest super piękna i każdy facet się za nią ugania

   -  Zbudować niesamowitą pewność siebie

 jak poderwać dziewczynę książka


sekrety podrywania i uwodzenia kobiet