JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 

Internetowe Randki - Sekrety Poderwania Dziewczyny W Internecie

 

Internetowe Randki Są Najłatwiejszym Sposobem Spotkania Pięknych Kobiet. Przeczytaj Ten Artykuł I Dowiedz Się Jak..

^^^ Pytanie Od Czytelnika ^^^ 

internetowe randki - randki online

Roman, uważam że dzielisz się świetną informacją. Dałeś mi nowe spojrzenie na dziewczyny oraz jak się wokół nich zachować.

Mam wiele koleżanek z którymi się spotykam, więc nie boję się rozmawiać z dziewczynami które już znam. Problem polega raczej na tym, że nie mogę rozmawiać z dziewczynami których nie znam. Próbowałem parę razy siebie zmusić i podejść do dziewczyny, ale po prostu nie mogłem. Więc pomyślałem sobie, że Internetowe randki będą dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Niedawno stworzyłem profil internetowy na paru różnych stronach oraz zacząłem nawet rozmowy z wieloma dziewczynami. Problem jest taki że prawie żadna z tych dziewczyn mi nie odpowiedziała. Nie mam pojęcia jakie błędy popełniam.

Naprawdę bardzo cenię wszystkie Twoje rady i byłbym bardzo wdzięczny jeżeli byś mógł mi podarować kilka minut swojego czasu i mi pomóc.  

Mariusz 

<<< Mój Komentarz >>> 

Internetowe randki są świetnym sposobem spotkania pięknych dziewczyn.

Internetowe randki są wspaniałą metodą pozbycia się strachu przed kobietami.

Internetowe randki są najwygodniejszym sposobem spotkania dziewczyn.

Osobiście spotkałem wiele pięknych kobiet z Internetu i naprawdę można czasami być zaskoczonym ich urodą.

Powodem, że te dziewczyny są w Internecie nie jest to, że one mają trudności spotkać faceta ale po prostu to, że one znudziły sie już dyskotekami i chcą poznać kogoś w inny sposób.

Jest to fantastyczna wiadomość dla nas mężczyzn ponieważ daje nam to możliwość poznania wspaniałych i seksownych dziewczyn nawet nie ruszając tyłka z krzesła. 

Ale trzeba wiedzieć jak dokonać tego w prawidłowy sposób. W Internecie jest mnóstwo facetów, którzy próbują kogoś spotkać więc konkurencja jest o wiele większa niż w rzeczywistości czyli większa niż na dyskotekach, ulicach itd.

Dobrą wiadomością jest to, że 99,9% z tych facetów nie ma pojęcia co takiego robią jeżeli chodzi o internetowe randki.

Więc jeśli nauczysz się tych prawidłowych kroków jak rozmawiać z dziewczyną w Internecie to nie będziesz musiał martwić się, że tych facetów którzy walczą o uwagę dziewczyn jest tak dużo.

4 Elementy są bardzo ważne i one zadecydują czy kobiety będą Ci odpowiadać czy nie.

O to one:

1)      Twoje zdjęcia. Kobiety nie dadzą Ci odpowiedzi jeśli nie będziesz miał dobrych zdjęć. Faceci bez zdjęć są spostrzegani jako Ci, którzy mają coś do ukrycia. Zdjęcie sprawi, że kobieta poczuje się bardziej swobodnie rozmawiając z Tobą. Zdjęcia wzbudzają także zaufanie.

ALE niektóre zdjęcia mogą zaszkodzić, więc ważne jest także jakie zdjęcia wyłożysz w swój profil. 

2)     Twój Profil. Większość facetów ma bardzo nudny profil. Prawie wszystkie profile wyglądają bardzo podobnie. Radzę Ci przeczytać parę męskich profili to sam zobaczysz. Większość profili telegrafuje desperacje.  

3)     Twój Pseudonim. Pseudonim jest pierwszą rzeczą, którą kobieta zobaczy zaraz po otrzymaniu Twojej wiadomość. Jeżeli Twój pseudonim nie jest atrakcyjny to jest duże ryzyko, że ona nawet nie przeczyta tego co do niej napisałeś.  

4)     Twoja Pierwsza wiadomość. Kiedy kontaktujesz się z kobietą po raz pierwszy to Twoja wiadomość zadecyduje o tym, czy ona spojrzy na Twoje zdjęcia oraz na Twój profil. Dlatego właśnie ta pierwsza wiadomość musi być wyjątkowai jest ważna jeżeli chodzi o internetowe randki. 

Prawda jest taka, że kobiety każdego dnia otrzymują od facetów setki wiadomości. Brzmi nieprawdopodobnie, prawda?

Lepiej w to uwierz, bo taka jest prawda. Zapytaj się każdej dziewczyny w Internecie to ona Ci to potwierdzi.  

Dlatego właśnie MUSISZ wyróżnić się od wszystkich innych mężczyzn. Twój Internetowy profil musi wystawać od całej reszty aby wzbudzać zainteresowanie dziewczyn swoją osobą w Internecie.  

Internetowy profil powinien mieć wbudowane atrakcyjne cechy, które wzbudzą zainteresowanie w każdej kobiecie. Profil:

internetowe randki - pewność siebie

 

1.)        Musi się wyróżniać spośród wszystkich innych nudnych profili. 

2.)       Musi mieć elementy humoru 

3.)       Musi telegrafować, że Ty jesteś pewny siebie. 

4.)       Musi telegrafować, że jesteś wezwaniem i nie zadowolisz się byle kim  

Jeśli chcesz osiągnąć sukces spotykając dziewczyny z Internetu to powinieneś ściągnąć sobie moją książkę ”Jak Poderwać Dziewczynę”. Nauczysz się jak ustawić WSZYSTKGO od zera aby kobiety kontaktowały się Z TOBĄ.

Pokażę Ci jakie zdjęcia powinieneś wyłożyć. Dam Ci dobre przykłady na pseudonimy, powiem Ci jakich błędów powinieneś unikać. Dostaniesz także GOTOWĄ pierwszą wiadomość którą ja osobiście używałem. Oczywiście, że nauczę Cię także jak otrzymać numery telefonów i wiele wiele więcej.  

Oprócz tego dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć aby Twoje internetowe randki były udane, co zrobić na spotkaniu, o czym rozmawiać, jak ją pocałować i jak wzbudzić w niej zainteresowanie swoją osobą.

Tak, to wszystko jest w książce.  

Ale zgadnij co jeszcze tam jest? 

Dam Ci także mój profil randkowy, który ja sam OSOBIŚCIE używałem przez długi czas. Ten właśnie profil dał mi więcej randek niż na to miałem czasu. Dostaniesz go, słowo po słowie i ja uważam że jest to najlepszy profil jaki dotychczas napisałem. 

Jestem przekonany, że przeczytanie tej książki zmieni całe Twoje życie i pomoże Ci nie tylko spotykać dziewczyny z Internetu, ale dowiesz się także jak przezwyciężyć Twój lęk i obawę przed rozmawianiem z dziewczynami, gdyż będziesz w stanie podejść do KAŻDEJ dziewczyny gdziekolwiek jesteś i odejść z jej numerem telefonu.

Kliknij TUTAJ w tej chwili: Jak Poderwać Dziewczynę - Internetowe Randki  

 

   

 

   Odkryj Jak Poderwać Dziewczynę: Darmowy Dostęp

   

 Polecam Również Przeczytać Artykuł:

tematy rzomów na randce
Tematy Do Rozmowy Na Randce
 


 

 

Oto Twoja "Tajna Broń" Do Zdobycia Wymarzonej Kobiety

      
    Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

     Dowiesz Się Jak:

  -  Umawiać się na randki nie ryzykując odrzucenia

   -   Zdobyć KAŻDĄ kobietę, nawet taką która jest super piękna i każdy facet się za nią ugania

   -  Zbudować niesamowitą pewność siebie

 jak poderwać dziewczynę książka


sekrety podrywania i uwodzenia kobiet