JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 

 

Regulamin

 

Korzystając z serwisu na stronie www.odkryjjakpoderwacdziewczyne.pl akceptujesz zasady zawarte w regulaminie znajdujące się poniżej.  

Zgadzasz się nie używając tej strony w żaden nielegalny sposób. 

Modyfikacja Regulaminu 

Roman Ravincci i HCM zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian dotyczących warunków i zastrzeżeń w regulaminie. 

Linki Do innych stron 

Na stronie www.odkryjjakpoderwacdziewczyne.pl mogą znaleźć się linki do innych stron internetowych. Roman RaVincci nie ponosi odpowiedzialności za zawartość która znajduje się na tych stronach. Odkryjjakpoderwacdziewczyne.pl udostępnia Ci linki do tych stron tylko z celów dogodności. Nie popieram oraz nie reklamuję tych stron w żaden sposób. Nie gwarantuję że te strony nie będą miały wirusów lub innych szkodliwych rzeczy.

Twoje Dane

Wpisując Twoje imię oraz email rozumiesz że zapisujesz się na darmowy newsletter który będziesz otrzymywał dotyczący porad o podrywaniu i uwodzeniu kobiet. W każdej chwili możesz się z niego wypisać naciskając na link wypisujący który znajduje się w każdym e-mailu który otrzymasz od Romana RaVincci. Do póki jesteś zapisany na ten newsletter to zgadzasz się go otrzymywać kilka razy w tygodniu i jesteś świadomy że nie masz prawa się skarżyć lub podjąć żadnych innych prawnych działań. 

Jeśli pragniesz się z niego wypisać ale będziesz miał z tym problemy to proszę wysłać e-mail na adress:  to Ci w tym pomogę.

Gwarancja

Gwarancja obowiązuję przez 30 dni na wszystkie produkty, które znajdziesz na stronie odkryjjakpoderwacdziewczyne.pl

Jeśli nie będziesz zadowolony z jakiegokolwiek powodu to otrzymasz swoje pieniądze z powrotem bez żadnych pytań w okresie 30 dni od zakupu.

Uwaga: Ze względu na aktualne przepisy podatkowe zwrot pieniędzy nie jest możliwy przy płatności na poczcie lub zwykłym przelewem i w tym wypadku gwarancja nie obowiązuje.

Odpowiedzialność 

Roman RaVincci nie podejmuje żadnej odpowiedzialności za Twoje działania i zachowanie. Zawartość strony odkryjjakpoderwacdziewczyne.pl oraz produkty znajdujące się na tej stronie są jedynie opiniami. Roman Ravincci nie gwarantuje że nie będzie błędów gramatycznych oraz ortograficznych w materiałach znajdujących się na tej stronie. Używasz tę stronę na swoją własną odpowiedzialność i nie masz prawa pobrać żadnych prawnych działań przeciwko Romanie RaVincci.  

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące regulaminu na stronie odkryjjakpoderwacdziewczyne.pl to możesz je wysłać na adres: 

 

Możesz także napisać mi list na adres: 

Roman RaVincci HCM 

Ul. Os. Przyjaźni 21

61-686 Poznań