JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała


Podrywanie Kobiet - 3 Powody Dla Których Dziewczyna Może Cię Odrzucić 

 

Podrywanie Kobiet Stanie Się Proste Jeżeli Nauczysz Się Jakich Błędów Nie Popełniać... 

Podrywanie kobiet - powody odrzucenia

Być odrzuconym przez kobietę jest przerażające dla każdego mężczyzny.

Strach czasami jest tak wielki, że boimy się podejść do kobiety i zacząć z nią rozmowę, bo strach przed brakiem akceptacji przejmuje nas bardzo.

Czy byłeś kiedykolwiek w sytuacji kiedy zobaczyłeś dziewczynę, którą naprawdę chciałeś poderwać ale pomyślałeś sobie wtedy że takie kobiety jak ona nie są dla Ciebie?

Ja osobiście jak również większość mężczyzn których znam było w takiej sytuacji tysiące razy, dlatego wiem co oni wtedy przeżyli, więc Ty nie jesteś sam. Podrywanie Kobiet może być czymś przerażającym.

Zajęło mi sporo czasu kiedy sam odważyłem się zaczepiać i zaczynać rozmowy z nieznajomymi dziewczynami. Na początku prawie każda z nich dawała mi kosza, bo wszystko co robiłem było źle. Podrywanie kobiet było dla mnie koszmarem.

Była to jednak wyłącznie moja wina, ale wtedy nie wiedziałem tego. Myślałem że to ze mną jest coś nie tak.

To wszystko co ja wtedy wiedziałem o dziewczynach nauczyłem się z filmów, czasopism oraz mojego otoczenia. Niestety nie była to poprawna informacja.

Błędy które wtedy popełniałem sprawiały mi wiele bólu i były nawet takie dni kiedy myślałem że jestem beznadziejny i że nigdy żadna dziewczyna nie będzie mnie pragnęła, bo po prostu nie jestem atrakcyjny.  

Nie jestem przystojny, wysoki, muskularny i na dodatek nie jestem bogaty.

Więc dlaczego dziewczyna była by mną zainteresowana?

Były dni, kiedy zamknąłem się w mieszkaniu myśląc że nie ważne jest co zrobię bo i tak nikogo nie będę mógł poznać i zainteresować.  

Więc co mnie podtrzymywało że się nie poddałem?

Kiedy zacząłem walczyć z tym problemem to obiecałem sobie że podrywanie kobiet będzie moim priorytetem.  Obiecałem sobie że muszę się z tym uporać i że zrobię wszystko aby nauczyć się sztuki podrywania kobiet. 

Ale z perspektywy dnia dzisiejszego, patrząc w przeszłość to jestem tak naprawdę zadowolony, że popełniłem te wszystkie błędy i że przeszłem przez to wszystko. Inaczej nigdy nie byłbym w stanie nauczyć się tego, co dzisiaj wiem i na pewno nie mógłbym Ci dzisiaj pomóc. Podrywanie kobiet nie jest już dla mnie żadnym problemem.

Trzy Największe Błędy Jakie Mężczyźni Popełniają To:

 podrywanie kobiet- powody odrzucenia

        1.) Niewłaściwa mowa ciała 

       2.) Podrywania kobiet tak po prostu, tak od razu 

       3.) Brak stworzenia wystraszająco dużo atrakcji 

 

 

Zanim wytłumaczę Ci każdy z tych powodów szczegółowo, to chcę Ci najpierw wspomnieć coś bardzo ważnego. 

NIC się nie stanie, jeżeli nie podejdziesz do dziewczyny i nie zaczniesz z nią rozmawiać. Żadne metody podrywania kobiet, nie pomogą Tobie, jeśli Ty sam nie PODEJMIESZ DZIAŁANIA.

Co robi większość mężczyzn kiedy zaczynają rozmawiać z dziewczyną? Właśnie, oni najczęściej zaczynają ją od razu podrywać.

Czy wiesz że jest to odrażające dla większości kobiet? Szczególnie dla tych najpiękniejszych i najbardziej seksownych, które mają ułożone życie?

Więc co należy zrobić w zamian?

Najlepiej jest podejść do kobiety i zacząć rozmowę poprzez zapytanie się o jej opinię na jakiś temat.

Wtedy nie będzie ona mogła Cię odrzucić bo Ty nie próbujesz jej poderwać. Można się zapytać o cokolwiek, ale teraz dam Ci jeden przykład żebyś nie musiał się zastanawiać nad tym więcej i żebyś mógł wyjść i wypróbować to natychmiast.

"Cześć, potrzebuję kobiecej opinii... Kto zdradza więcej kobiety czy mężczyźni? Rozmawiałem z kumplami na ten temat i my nie możemy się zdecydować. A co ty o tym myślisz?"

Ten przykład działa świetnie i zawsze zaczyna interesującą rozmowę. Najlepsze jest to, że możesz używać go GDZIEKOLWIEK jesteś.

Kiedy odkryłem ten sposób rozpoczynania rozmowy, to tak jakby całe niebo się przede mną otworzyło. Mogłem wtedy podejść do każdej kobiety i zacząć z nią interesującą rozmowę nie obawiając się, że ona mnie odrzuci.

Teraz porozmawiajmy o trzecim powodzie, dlaczego kobiety odrzucają mężczyzn. Jest to coś, co nazywa się ATRAKCJĄ. Większość mężczyzn nie ma pojęcia jak w kobiecie wzbudzić atrakcję.

Atrakcja nie jest tym o czym Ty prawdopodobnie teraz myślisz. Atrakcja ma bardzo mało wspólnego z Twoim wyglądem. Tak naprawdę to wygląd zewnętrzny nie jest tak bardzo ważny dla kobiet.

Niestety większość mężczyzn zakłada że aby pociągać te piękne i seksowne dziewczyny, to oni muszą wyglądać w pewien sposób.  

Podam Ci teraz te dobre wieści.

Dla kobiet wygląd mężczyzny nie jest najważniejszy. W przeciwieństwie do nas mężczyzn, wygląd zewnętrzny kobiet jest bardzo ważny.

Jeżeli spojrzymy na ładnie wyglądającą kobietę to od razu czujemy do niej atrakcję. Tak to już jest i nic tego nie zmieni.

Ta reakcja jest inna wśród kobiet. Kobiety pociągają inne męskie cechy niż wyglądu zewnętrzny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat podrywania kobiet i nauczyć się co takiego wzbudza atrakcję u kobiet oraz jak zainteresować i zdobyć taką dziewczynę jaka Ci się podoba, to radzę Ci abyś pobrał sobie moją książkę ”Jak Poderwać Dziewczynę”.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj: Jak Poderwać Dziewczynę - Podrywanie Kobiet

 

   

 

   Odkryj Jak Poderwać Dziewczynę: Darmowy Dostęp

     

Polecam Również Przeczytać Artykuły:

podrywanie na dyskotece - metody
Podrywanie Na Dyskotece

 

sekrety udanej randki
Sekrety Udanej Randki
 

Oto Twoja "Tajna Broń" Do Zdobycia Wymarzonej Kobiety

      
    Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

     Dowiesz Się Jak:

  -  Umawiać się na randki nie ryzykując odrzucenia

   -   Zdobyć KAŻDĄ kobietę, nawet taką która jest super piękna i każdy facet się za nią ugania

   -  Zbudować niesamowitą pewność siebie

 jak poderwać dziewczynę książka


sekrety podrywania i uwodzenia kobiet