JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 

Jak Podrywać - Wspaniały Przykład Udanego Podrywu

 

Przeczytaj Ten Artykuł i Dowiedz Się Jak Podrywać Dziewczyny.

   ^^^ Historia Czytelnika ^^^

jak podrywać dziewczyny - dyskotekaMam 34 lata, 172 cm wzrostu i zaczynam łysieć. Innymi słowy naprawdę nie jestem typem mężczyzny za którym kobiety się oglądają.

Ale to w żaden sposób mi nie przeszkadza, bo wiem jak podrywać piękne dziewczyny i mam więcej randek niż mi na to czasu starcza.  

Próbowałem wszystkie z Twoich metod oraz przykładów rozpoczęcia rozmowy i one naprawdę świetnie działają.

Wyrobiłem nawet swoją własną metodę którą nazwałem "jak podrywać dziewczyny na ulicy".

To co zrobiłem wyglądało tak: Wziąłem humor, zmieszałem go z pewnością siebie oraz seksem i muszę Ci powiedzieć że to świetnie zadziałało w każdym bądź razie na ulicy. Wypróbowałem to ponad dziesiątki razy i na 10 przypadków otrzymałem od kobiet od razu 7 numerów telefonu.

Tak naprawdę to odkryłem tą metodę poprzez przypadek. Rozmawiałem raz z kobietą która zastosowała to na mnie. Miałem wielki ubaw, więc powiedziałem sobie że i ja sam muszę to spróbować. Jednego dnia używając jednych z Twoich przykładów rozpoczęcia rozmowy zaczepiłem kobietę i ona powiedziała mi właśnie te słowa:

"Przestań się gapić na moje piersi kiedy ja z Tobą rozmawiam, moje oczy są tutaj"

Następnie zrobiła gest ręką żeby mi pokazać gdzie są jej oczy. Miała poważną minę ale wiem że ona wtedy żartowała bo ja nawet nie patrzyłem na jej piersi. 

Kiedy zacząłem z nią ponownie rozmawiać to ona ponownie zrobiła dokładnie to samo już po paru sekundach. Swoją ręką okazała mi gdzie są jej oczy. Po paru sekundach ciszy zaczęła się śmiać i powiedziała mi, że jestem słodki kiedy jestem w szoku.

Następnego dnia z poważną miną podszedłem do kobiety i powiedziałem jej:

"Zauważyłem z daleka, że gapiłaś się na mój tyłek i uważam to za bardzo niepokojące, bo chcę żebyś wiedziała że jestem człowiekiem z uczuciami. Kiedy zauważyłem jak ty patrzysz się na mój tyłek czułem że tylko chcesz mnie wykorzystać."

Potem spojrzałem jej w oczy bardzo poważnie. Roman, uwierz mi ona była w szoku. Nie miała pojęcia co powiedzieć i jak zareagować. Po kilku sekundach uśmiechnąłem się a następnie zacząłem się śmiać histerycznie.

Ona też zaczęła się śmiać i rozmawialiśmy o jej reakcji przez dwie minuty. Następnie wyjąłem długopis oraz kawałek papieru i dałem jej do ręki. Powiedziałem że spieszy mi się i żeby spisała mi swój numer. Oczywiście napisała mi go.  

Następnie powtórzyłem to z kilkoma innymi kobietami tego samego dnia i działało niesamowicie na każdą z nich. Każda kobieta reagowała tak samo a mianowicie ze zdziwieniem, była w szoku a następnie reagowała wielkim uśmiechem. Niektóre z nich zaczęły się nawet śmiać w histeryczny sposób.  

Wzór jest bardzo prosty. Oto kroki jak podrywać: 

Jak podrywać - jak rozpocząć rozmowę

  1. Zacznij rozmowę z poważnym wyrazem twarzy 
  2. Oskarż ją o to, że gapiła się na Twój tyłek 
  3. Patrzysz na nią przez parę sekund z poważnym wyrazem twarzy po powiedzeniu jej tego. 
  4. Potem po paru sekundach zrób wielki uśmiech 
  5. Kobieta będzie zszokowana nie wiedząc jak zareagować i co Ci odpowiedzieć. Jest to czymś bardzo pozytywnym. Masz teraz dwie możliwości, albo porozmawiać przez chwilę zanim dostaniesz numer albo powiedzieć jej że jesteś w pośpiechu i żeby ona sama napisała swój numer. 
  6. Kiedy pytasz o numer to pokaż dużą pewność siebie. Wyjmij długopis i kawałek papieru i daj jej to do ręki mówiąc jej żeby zapisała swój numer. Nie pytaj się czy może Ci go dać ale powiedź jej to stanowczo.  

Oczywiście, można stworzyć wiele różnych wariantów tej metody "Jak podrywać dziewczyny na ulicy".  

Mam nadzieję, że będzie to pomocne dla czytelników. 

Darek, Warszawa 

<<< Mój Komentarz >>>

Ta historia była FANTASTYCZNYM przykładem na to, jak podrywać oraz w jaki sposób zacząć rozmowę z kobietą na ulicy i odejść z jej numerem telefonu.

PRZECZYTAJ JĄ SOBIE JESZCZE RAZ

No dobrze, teraz sobie pozwolę to skomentować. 

Żeby ta metoda była skuteczna to NIE MOŻNA się wahać.

Musisz powiedzieć to z wielką pewnością siebie tak jakbyś był przekonany że ona naprawdę gapiła się na tę część Twojego ciała.

Drugą rzeczą jest moment kiedy powiesz jej ten seksualny komentarz. Musisz wtedy mieć poważną minę. Przez parę sekund może to być nawet dziwne i może zaistnieć cisza między wami, ale cokolwiek zrobisz to nie mów że żartowałeś i nie uśmiechaj się.

Ona nawet nie będzie wiedzieć jak ma zareagować w tym momencie. Możesz się już chyba domyślić, że prawie żadna kobieta nie była w takiej sytuacji. Prawie żadna kobieta nie spotkała faceta, który by się odwarzył powiedzieć jej coś takiego.

Kobiety czują WIELKĄ atrakcję do mężczyzn z JAJAMI. Używając metody Darka "jak podrywać dziewczyny na ulicy" przekazujesz tak naprawdę to:

"Twój ładny wygląd mnie nie przeraża, jestem mężczyzną który jest pewny siebie. Jestem na tyle pewny siebie, że nie boję się podejść do Ciebie i powiedzieć Ci coś takiego."

Ta metoda będzie dla Ciebie świetnym początkiem. ALE jeśli chcesz nauczyć się jak podrywać dziewczyny i nauczyć się jak wzbudzić zainteresowanie dziewczyn wobec Ciebie oraz jak zdobyć dziewczynę to powinieneś ściągnąć sobie moją książkę ”Jak Poderwać Dziewczynę” 

Z książki nauczysz się jak rozmawiać z dziewczynami w sposób który wzbudza atrakcję, dowiesz się jak rozpocząć rozmowę, na jakie tematy rozmawiać, jak podrywać dziewczyny i wiele wiele więcej. Dowiesz się dosłownie WSZYSTKIEGO krok po kroku od spotkania dziewczyny do rozpoczęcia z nią związku.  

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej: Jak Poderwać Dziewczynę - Jak Podrywać  

 

   

 

   Odkryj Jak Poderwać Dziewczynę: Darmowy Dostęp

   

 Polecam Również Przeczytać Artykuł:

podrywanie kobiet- powody odrzucenia
Podrywanie Kobiet - Powody Odrzucenia


 

 

Oto Twoja "Tajna Broń" Do Zdobycia Wymarzonej Kobiety

      
    Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

     Dowiesz Się Jak:

  -  Umawiać się na randki nie ryzykując odrzucenia

   -   Zdobyć KAŻDĄ kobietę, nawet taką która jest super piękna i każdy facet się za nią ugania

   -  Zbudować niesamowitą pewność siebie

 jak poderwać dziewczynę książka


sekrety podrywania i uwodzenia kobiet