JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 

Jak Zwalczyć Nieśmiałość Do Kobiet  - 8 Sposobów

 

Boisz Się Podejść Do Dziewczyny? Jesteś Nerwowy W Rozmowach Z Dziewczynami? Chcesz Zwalczyć Swoją Nieśmiałość Do Dziewczyn? W Takim Razie Czytaj Dalej….


jak pokonać nieśmiałość

 Nieśmiałość jest problemem wielu mężczyzn, szczególnie jeśli chodzi o nieśmiałość do kobiet. Największą przyczyną, że mężczyźni są nieśmiali wobec kobiet jest strach przed odrzuceniem.

My mężczyźni sądzimy że nie zasługujemy na kobietę która nam się podoba i boimy się że ona nas odrzuci lub wyśmieje.

Nawet kiedy myślimy o podejściu do nieznajomej dziewczyny to nasze serce zaczyna łomotać, zaczyna robić się nam gorąco i zaczynamy wymyślać różne scenaria w głowie myśląc o wszystkim co mogłoby pójść nie tak.

Ten strach przekształca się następnie w nieśmiałość do kobiet u każdego mężczyzny.

Nieśmiałość jest wielkim problemem który stoi na Twojej drodze.

Nieśmiałość przeszkadza Ci w codziennym życiu.  

Nieśmiałość uniemożliwia Ci spotkania tej wymarzonej dziewczyny.

Nieśmiałość zmniejsza Twoją pewność siebie.

ALE Mam dla Ciebie teraz dobre nowiny.

Nieśmiałość można pokonać.  

O to 8 najlepszych sposobów aby pokonać nieśmiałość:

1.) Zacznij nawiązywać stosunki towarzyskie. Zapisz się na różne aktywności gdzie będziesz miał kontakty z innymi ludźmi. Może to być siłownia, nauka tańca, joga itd.

Staraj się rozmawiać z ludźmi tyle ile tylko możesz i po jakimś czasie stanie się to przyjemne. Poza tym gwarantowanie spotkasz tam wiele interesujących kobiet.

Twoja nieśmiałość do kobiet zacznie zmniejszać się z dnia na dzień i stanie się to bardzo szybko.

2.) Przestań bać się odrzucenia i niepotrzebnie martwić się o byle co. Nie ma faceta na tym świecie, który nie był odrzucony przez kobiety. Nie możesz spodziewać się że każda dziewczyna którą będziesz chciał poznać będzie dostępna.

Niektóre dziewczyny są już zajęte, niektóre są lesbijkami, itp. Zacznij więc traktować każdą rozmowę z dziewczyną jako pozytywne doświadczenie z którego nauczysz się czegoś nowego.

3.) Zacznij rozmawiać z ludźmi. Nie wstydź się zaczynać rozmów z nieznajomymi i nie muszą to być piękne dziewczyny. Może to być starsza pani która jest na zakupach w sklepie, sprzedawczyni w kiosku czy też sąsiad w windzie.

Czym więcej będziesz rozmawiał z ludźmi to tym łatwiej będzie Ci potem nawiązywać kontakty z pięknymi dziewczynami.
jak pokonać nieśmiałość - jak słuchać

4.) Naucz się słuchać. Nie musisz rozmawiać przez cały czas. Pozwól kobiecie rozmawiać o sobie przez jakiś czas bo przecież każda kobieta uwielbia rozmawiać o sobie.

Zadaj jej jakieś pytanie i pozwól jej na nie odpowiedzieć. Miej zawsze parę ciekawych pytań które przygotowałeś sobie zanim podejdziesz do dziewczyny.

 

5.) Jeśli chcesz odnieść sukces z dziewczynami to nie możesz brać wszystkiego co kobieta Ci powie osobiście. 

6.) Twoim celem nie powinno być że musisz zdobyć każdą kobietę z jaką będziesz rozmawiał. Wszystko stanie się o wiele lżejsze kiedy przestaniesz myśleć że musisz coś osiągnąć z każdą kobietą.

7.) Zacznij podejmować ryzyko. Prawda jest taka że jeśli nie podejmiesz ryzyka to NIC NIGDY się nie wydarzy.

Jeśli nie zaryzykujesz podejść do dziewczyny i rozpocząć z nią rozmowę to nigdy nie dowiesz się co mogłoby się między wami wydarzyć. Najgorszy rezultat jest lepszy niż nic nie robiąc.

Wiem… wiem… Twoja nieśmiałość Cię przed tym blokuje i jest to Twoim sekretnym usprawiedliwieniem dlaczego nie możesz podejść do dziewczyny…. 

ALE 

Zadaj sobie pytanie, czy pragniesz takiego życia na jakie zasługujesz? 

Jeśli tak to musisz zwalczyć swoją NIEŚMIAŁOŚĆ zaczynając W TEJ CHWILI. 

8.) Naucz się metod podrywania i uwodzenia kobiet. Jeśli będziesz wiedział dokładnie co powiedzieć i jak rozmawiać z dziewczyną aby wzbudzić w niej zainteresowanie wobec Ciebie to będziesz o wiele więcej pewny siebie i Twój strach przed odrzuceniem zniknie.

A kiedy strach zniknie to Twoja nieśmiałość także zniknie. A kiedy Twoja nieśmiałość zniknie to będziesz wreszcie miał takie życie o jakim zawsze marzyłeś.

Kapujesz? 

Stań się mężczyzną działania i zacznij używać te techniki NATYCHMIAST a po zaledwie paru dniach sam zobaczysz różnicę.

Nieśmiałość była jednym z moich największych problemów przez większą część mojego życia. Nie mogłem nawet skłonić się do podejścia do kobiety.

W dniu dzisiejszym mogę bez problemu podejść do każdej kobiety, która mi się podoba i odejść z niej numerem telefonu po zaledwie paru minutach.

Chciałem teraz nauczyć CIEBIE, jak pokonać nieśmiałość i przekształcić się z wstydliwego mężczyzny na takiego który bez problemu może zdobyć taką dziewczyną jaka mu się podoba.

Jeśli chcesz całkowicie zwalczyć nieśmiałość jaką masz wobec kobiet to musisz nauczyć się jak rozpocząć rozmowę, o czym rozmawiać i jak wzbudzić zainteresowanie kobiet wobec Ciebie.  

To wszystko umieściłem w mojej książce ”Jak Poderwać Dziewczynę”.  

Jedną z najważniejszych rzeczy jaką możesz zrobić w tej chwili to pobrać kopię tej książki i zacząć ją NATYCHMIAST czytać.  

Z książki nauczysz się także najlepszych metod zdobywania pięknych dziewczyn. Jest to kompletny system który przekształci Cię w mężczyznę pożądanego przez kobiety, nawet jeśli obecnie jesteś najbardziej nieśmiałym facetem na świecie.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej: Jak Poderwać Dziewczynę - Nieśmiałość

 

   

 

   Odkryj Jak Poderwać Dziewczynę: Darmowy Dostęp

    

 Polecam Również Przeczytać Artykuł:

jak nabrać pewności siebie
Jak Nabrać Pewności Siebie


 

 

 

Oto Twoja "Tajna Broń" Do Zdobycia Wymarzonej Kobiety

      
    Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

     Dowiesz Się Jak:

  -  Umawiać się na randki nie ryzykując odrzucenia

   -   Zdobyć KAŻDĄ kobietę, nawet taką która jest super piękna i każdy facet się za nią ugania

   -  Zbudować niesamowitą pewność siebie

 jak poderwać dziewczynę książka


sekrety podrywania i uwodzenia kobiet