JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 

Jak Zagadać Dziewczynę Aby Uniknąć Odrzucenia  

 

Jeśli Jeszcze Nie Wiesz Jak Zagadać Dziewczynę To Szansa Jest Wielka Że Ona Cię Odrzuci… Czytaj Dalej I Dowiedz Się Jak Zagadać Dziewczynę W Sposób Który Wzbudzi Jej Zainteresowanie... 

jak zagadać dziewczynę

Piękne kobiety są podrywane przez mężczyzn każdego dnia, po parę razy dziennie.

Nie żartuję z Tobą.

Faceci podchodzą do nich, próbują je zagadać, poderwać i umawiać się z nimi.  

Wyobraź sobie jakby to było jeśli kobieta dawałaby swój numer telefonu każdemu facetowi który by próbował ją zagadać i poderwać?

Ta kobieta musiałaby umawiać się na parę randek dziennie aby nadążyć.

Musi ona więc odrzucić większą część mężczyzn i dać szansę tym, którzy wyróżniają się od całej reszty.

Pomyśl o tym.

Jeżeli to kobiety podchodziłyby do Ciebie i próbowały Cię poderwać przynajmniej pięć razy dziennie to czy miałbyś czas i ochotę rozmawiać z każdą z nich?

Oczywiście że nie.

Na początku przez pierwsze miesiące na pewno byś się z tego cieszył i rozmawiałbyś z każdą z nich. Ale po jakimś czasie by Ci się to znudziło i tylko byś chciał rozmawiać z tymi, które są interesujące i które się wyróżniają od pozostałych.

Dlatego właśnie jest to bardzo ważne abyś nauczył się jak zagadać dziewczynę, bo chyba nie chcesz być jednym z facetów który będzie odrzucany przez kobiety? 

Odrzucenie przez kobietę wpływa bardzo negatywnie na pewność siebie mężczyzn.

Po odrzuceniu strach do kobiet staje się nawet większy niż był i zaczynamy wtedy myśleć że jest coś z nami nie tak, że nie jesteśmy wystarczająco przystojni oraz atrakcyjni itd…

Więc co wtedy robi przeciętny facet? 

Zaczyna użalać się nad sobą.  

Mam dla Ciebie nowiny.  

Odrzucenie Ciebie Przez kobietę NIE MA nic wspólnego z Tobą i Twoim wyglądem tylko jest to wspólne z Twoją zdolnością rozmawiania z dziewczyną.

Jeżeli nauczysz się jak zagadać dziewczynę to już nigdy nie będziesz musiał martwić się że zostaniesz odrzucony.  

Większość facetów nie ma pojęcia jak zagadać dziewczynę a kiedy podchodzą do pięknej dziewczyny to mówią do niej różne głupie zaczepki które tylko ją odrażają. 

Dlatego właśnie większość dziewczyn zakłada że Ty także jesteś jednym z tych facetów zanim jeszcze nawet zaczniesz z nią rozmowę.  

Kapujesz?  

Musisz więc od samego początku pokazać dziewczynie że nie należysz do tych mężczyzn, których ona codziennie spławia. A o to kilka rad:

 1. NIGDY nie czekaj zanim podejdziesz do dziewczyny którą chcesz poznać. Czym dłużej będziesz czekał to tym bardziej staniesz się nerwowy i tym większa szansa że coś pójdzie nie tak.  
 2. Cokolwiek zrobisz, to NIGDY nie idź z tyłu za kobietą próbując ją zatrzymać, ponieważ w tym wypadku ona nawet nie będzie zwracała na to uwagi co takiego masz jej do powiezienia. 
 3. Nie próbuj podlizywać się jej. Nie daj jej zatwierdzenia, że jesteś nią zainteresowany za szybko.

  Dlaczego?

  Bo KAŻDY inny mężczyzna kiedy tylko zobaczy piękną kobietę to zachowuje się jak małe dziecko które pragnie cukierka.

  On pokazuje jej wtedy że zrobiłby wszystko aby z nią być. Więc wyobraź sobie co się stanie kiedy kobieta spotka mężczyznę który nie traktuje jej jak każdy inny?
   

  Nie pokazuj jej, że jesteś pod wrażeniem tylko dlatego że ona jest piękna. Piękne kobiety są przyzwyczajone do mężczyzn którzy traktują je jak księżniczki. Jeżeli wyróżnisz się od tych mężczyzn to nie tylko to, że będzie ona pod wrażeniem ale także wzbudzisz w niej niesamowite zainteresowanie wobec Ciebie.  

 4. Nie próbuj podrywać jej tak odrazu. Rozmawiaj raczej tak jakbyś rozmawiał z kumplem.
 5. Bądź przygotowany. Zaczepienie pięknej dziewczyny może być bardzo przerażające i dlatego stajemy się automatycznie nerwowi i nie mamy wtedy pojęcia o czym rozmawiać. Dlatego właśnie trzeba być przygotowanym zanim jeszcze podejdziesz.

Więc co możesz zrobić aby przygotować się do rozmowy z dziewczyną?

 jak zagadać kobietę

Musisz oczywiście nauczyć się jak zagadać dziewczynę, jak rozpocząć rozmowę, co powiedzieć aby wzbudzić jej zainteresowanie, co powiedzieć aby zdobyć jej numer telefonu itd.  

Pomyśl o tym przez chwilę. 

Kiedy będziesz wiedział dokładnie co powiedzieć i jak zagadać dziewczynę w każdej sytuacji to

już NIGDY nie będziesz musiał martwić się że zostaniesz odrzucony. 

Możesz oczywiście samemu zacząć się tego uczyć ale zajmie Ci to sporo czasu. Mi osobiście zajęło to WIELE LAT. 

Twoją drugą opcją jest ściągnąć sobie moją książkę ”Jak Poderwać Dziewczynę”. Umieściłem tam dosłownie całą moją wiedzę.  

Z książki dowiesz się jak zagadać dziewczynę od poznania jej do rozpoczęcia z nią związku. Nauczysz się wszystkich najlepszych metod podrywania oraz uwodzenia.  

Gwarantuję Ci jedno. Po przeczytaniu książki zmieni Ci się cały Twój pogląd odnośnie kobiet. Będziesz wiedział o nich więcej niż 99,9% mężczyzn. Będziesz także wiedział jak zdobyć taką dziewczynę jakiej zawsze pragnąłeś.  

Przejdź tutaj w tej chwili aby dowiedzieć się więcej: Jak Poderwać Dziewczynę – Jak Zagadać 

 

   

 

   Odkryj Jak Poderwać Dziewczynę: Darmowy Dostęp

     

 Polecam Również Przeczytać Artykuł:

jak pokonać nieśmiałość do kobiet
Jak Zwalczyć Nieśmiałość Do Kobiet


 

 

Oto Twoja "Tajna Broń" Do Zdobycia Wymarzonej Kobiety

      
    Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

     Dowiesz Się Jak:

  -  Umawiać się na randki nie ryzykując odrzucenia

   -   Zdobyć KAŻDĄ kobietę, nawet taką która jest super piękna i każdy facet się za nią ugania

   -  Zbudować niesamowitą pewność siebie

 jak poderwać dziewczynę książka


sekrety podrywania i uwodzenia kobiet