JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 

 Kim Jest Roman RaVincci

Zacznę od przedstawienia siebie. Nazywam się Roman RaVincci i mam obecnie 30 lat. Z pochodzenia jestem pół Polakiem i pół Włochem. Jestem tylko zwyczajnym facetem. Nie jestem ani przystojny ani wysportowany ani bogaty.

Przez większą część mojego życia miałem ogromne problemy z kobietami. Nie byłem w stanie zainteresować lub spotkać żadnej dziewczyny nawet gdyby całe moje życie od tego zależało. Byłem bardzo wstydliwy oraz miałem ogromny strach przed odrzuceniem.    

W przeszłości, kiedy pragnąłem spotkać kobietę byłem uzależniony od sytuacji, szczęścia lub czekałem aby ktoś ją mnie przedstawił. To nie zdarzało się to zbyt często, więc większość czasu byłem samotny. A kiedy wreszcie spotkałem kobietę to nie była ona tą, jaką pragnąłem ale przecież nie miałem wyboru więc musiałem się tym zadowolić.  

Postanowiłem więc coś z tym zrobić. Chciałem posiąść umiejętność wyboru kobiety i być w stanie oraz umieć spotkać i zapoznać taką dziewczynę, jaka mnie pociąga.   

Nie chciałem stać się żadnym podrywaczem czy też uwodzicielem. Po prostu pragnąłem spotkać taką dziewczynę jaka mi się podoba i się zakochać.

Tego dnia, bez względu przez co będę musiał przejść, obiecałem sobie że zrobię co tylko jest możliwe aby zmienić tę część mojego życia. Ten dzień był jednym z moich najważniejszych w moim życiu, bo właśnie tego dnia zaczęła się moja podróż.  

Nie będę Cię zanudzał szczegółami, ale dużo czasu minęło już od tego dnia. Nie przespałem wielu nocy i doznałem ogromnego bólu oraz frustracji, ale w końcu osiągnąłem swój cel i ”rozwiązałem problem” mojego życia. Było to dla mnie bardzo ważne.

Przesz ostatnie lata osiągnąłem ogromny sukces z kobietami. Większy sukces niż mogłem to sobie nawet wyobrazić. To wszystko co myślałem że jest niemożliwe stało się możliwe. Zacząłem wtedy więc pomagać moim znajomym, którzy mieli problemy w kontaktach z kobietami i wszyscy oni osiągnęli taki sam sukces.

Po jakimś czasie postanowiłem dzielić się moimi doświadczeniami i zacząłem uczyć tej sztuki bardziej profesjonalnie. Od tego czasu pomogłem już wielu mężczyznom.

Teraz chcę się podzielić z Tobą moimi tajemnicami. Chcę nauczyć Ciebie jak osiągnąć ten sukces oraz jak zdobywać powodzenie u kobiet. Zanim odkryłem te tajemnice zajęło mi to wiele czasu, ale wkrótce i Ty również się ich nauczysz.

Dlaczego Mogę Ci Pomóc?

Zastanawiasz się teraz pewnie w jaki sposób będę Ci w stanie pomóc. Odpowiedź jest prosta. Niektórzy mężczyźni mieli już powodzenie z dziewczynami od bardzo młodych lat i po prostu wzbudzają oni zainteresowanie dziewczyn bez żadnych problemów nawet o tym nie myśląc.

Niektórzy mężczyźni mieli szczęście w genach i urodzili się wyglądając jak modele za którymi wszystkie dziewczyny się oglądają i ich same zaczepiają.

Ja nie należę do żadnej z tych grup mężczyzn. Nie urodziłem się wyglądając jak Brad Pitt i na dodatek byłem bardzo wstydliwym facetem który nawet nie umiał normalnie rozmawiać z dziewczyną.

Musiałem uczyć się wszystkiego od zera i to na dodatek w późnym wieku. Jeśli ja potrafiłem zmienić się z najbardziej wstydliwego faceta na takiego który jest w stanie podejść do każdej dziewczyny która mu się podoba i odejść z jej numerem telefonu po paru minutach to TY TAKŻE POTRAFISZ.

Jedyną różnicą jest to że nie będziesz musiał przechodzić przez to co ja przechodziłem ponieważ chcę przekazać Ci całą moją wiedzę.

Jeśli więc jesteś w podobnej sytuacji w jakiej ja sam byłem kilka lat temu to wiem dokładnie jak się czujesz i przez co przechodzisz.

Wiem także że czujesz się jakbyś był jedynym na tym świecie z tym problemem. Ale tak nie jest. Przynajmniej jest nas dwóch… ale ulga nie?

Dlaczego Masz Mi Zaufać?

Osobiście nie jestem facetem który wierzy we wszystko co czyta i Ty też nie powinieneś. Zaufanie przychodzi z czasem więc narazie nie wymagam od Ciebie Żebyś  mi zaufał.

Chcę żebyś sam się przekonał. Zapisz się na mój newsletter który jest oczywiście za darmo i sam ocenisz czy moja pomoc Ci pomoże czy nie.

Wpisz Twoje imię oraz email i otrzymasz także mój raport „10 Zabójczych Błędów Które Prawdopodobnie Popełniasz Z Kobietami”

Mam nadzieję że moje metody pomogą Ci w ten sam sposób jak pomogły mi oraz innym. Ale to nie stanie się samo z siebie. Dlatego jest to bardzo ważne abyś zaczął stosować metody których Cię nauczę.  

 Roman Ravincci podpis

 

 

 

 

 

 

Podrywanie I Uwodzenie Kobiet: Darmowy Dostęp


Zapisz Się Dzisiaj I Otrzymasz Darmowe Raporty Oraz Materiały Niedostępne Dla Innych 

 
o nas