JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

 

Atrakcyjny Język Ciała

 

Kobiety Czują Niesamowitą Atrakcję Do Mężczyzn Pewnych Siebie. Wystarczy Że Kobieta Spojrzy Na Język Ciała Mężczyzny I Już Wie Czy Ten Mężczyzna Jest Atrakcyjny Czy Nie. Przeczytaj Ten Artykuł I Dowiedz Się Jak Możesz Poprawić Twój Język Ciała Natychmiast…


^^^Pytanie Od Czytelnika ^^^^

Atrakcyjny język ciała

Właśnie niedawno zacząłem czytać Twój newsletter i te metody które przedstawiłeś są niesamowite. Zacząłem używać niektóre z metod z doskonałymi wynikami. Wczoraj byłem w centrum handlowym i zobaczyłem tam dziewczynę, którą naprawdę chciałem poznać (ona była naprawdę seksowna), więc podszedłem do niej i poprosiłem ją by mi pomogła kupić urodzinowy prezent dla mojej siostry. Uśmiechnęła się i powiedziała mi, że ona ma już chłopaka oraz odszedła. Więc moje pytanie do Ciebie brzmi, czy ja zrobiłem coś nie tak?  

Maciej 

<<< Mój Komentarz >>> 

Kobiety są mistrzyniami w odczytywaniu jak działa język ciała mężczyzn. Kobiety od razu widzą, kiedy język ciała jest zgodny ze słowami a kiedy nie.  

Zwłaszcza wiedzą to, te najpiękniejsze kobiety. 

Powodem, że one są w tym aż tak dobre jest to, że faceci podchodzą do nich zbyt często i próbują je poderwać i one już po jakimś czasie nauczyły się odczytywać męski język ciała aby odróżnić mężczyzn od mięczaków.  

A ponieważ te kobiety nie mają czasu rozmawiać z każdym facetem który do nich podchodzi to mówią im coś, aby się ich pozbyć. "Mam chłopaka", jest najlepszą i najczęściej używaną wymówką, aby pozbyć się przypadkowego gościa.  

Z tego co napisałeś to nie uważam że było coś złego w Twojej komunikacji z tą dziewczyną. 

 Ale są dwa rodzaje komunikacji: 

      1.      Werbalna  
2.      Fizyczna (Język ciała)

Innymi słowy, Twój język ciała musi być zgodny z tym co przekasujesz dziewczynie werbalnie.  

Kapujesz? 

Nie wystarczy zapamiętać co Ty jej powiesz.  

Na przykład jeżeli wykażesz pewność siebie werbalnie ale Twój język ciała będzie wyglądać, że jesteś zdenerwowany to wtedy komunikacja nie będzie działać.  

Domyślam się że Twój błąd polegał na tym że Twoje ciało mówiło jej coś innego niż Twoje usta.  

Dlatego powinieneś nauczyć się jak telegrafować pewność siebie poprzez mowę Twojego ciała i w taki sposób, który będzie zgodny z tym co mówisz. 

W rzeczywistości aż 93% komunikacji ludzkiej jest fizyczną komunikacją a nie tą werbalną.  

Więc aby osiągnąć wyniki oraz uzyskać większe sukcesy z kobietami musisz nauczyć się tych dwóch rodzajów komunikacji. 

Możesz łatwo kłamać za pomocą słów, ale dużo trudniej jest sfałszować język ciała. Mężczyzna może powiedzieć kobiecie że jest pewny siebie, ale jak nie ma odpowiedniego języka ciała który będzie popierać jego słowa to kobieta od razu będzie wiedzieć że on kłamie.  

Z drugiej strony jeśli powiesz kobiecie że jesteś mięczakiem ale Twój język ciała pokazuje pewność siebie to ona założy że ty tylko żartujesz.  

Teraz dam Ci kilka szybkich porad, które NATYCHMIAST możesz zacząć stosować aby otrzymać bardziej atrakcyjny i pewny siebie język ciała.  

flirtujący język ciała
 1.) Kontakt wzrokowy. Jest to BARDZO ważne. Kiedy rozmawiasz z kobietą to ZAWSZE miej silny kontakt wzrokowy i NIGDY nie bądź tym, kto go przerwie. Ten kto przerywa kontakt wzrokowy jako pierwszy jest tym kto jest słabszy w rozmowie. To pokazuje także że ta osoba nie jest pewna siebie.  

  2.) Sposób rozmawiania. Mężczyzna pewny siebie rozmawia wolno oraz z PRZERWAMI. Zacznij robić przerwy w trakcie rozmowy a tym samym nie tylko pokażesz większą pewność siebie, ale także zbudujesz w kobiecie antycypacje. Wszystko to, co będziesz miał do powiedzenia stanie się o wiele więcej interesujące.  

3.) Twoja postawa. To jak stoisz jest BARDZO ważne. Zawsze powinieneś trzymać klatkę piersiową wysoko oraz rozluźnić Twoje ramiona.  

Jeżeli zaczniesz stosować te trze proste zalecenia, to od razu poprawisz swój język ciała i to o całe niebo. Nie zapomnij, że jeśli nie wykażesz pewnej siebie mowy ciała to to co będziesz miał do powiedzenia nie będzie ważne bo dziewczyna będzie miała już swoje zdanie o Tobie i to zanim nawet otworzysz usta.

Jeśli chcesz nauczyć się jak zainteresować dziewczynę nie tylko słowami ale także językiem ciała to polecam abyś pobrał sobie moją książkę ”Jak Poderwać Dziewczynę” 

W książce nauczę Cię najlepszych metod krok po kroku jak poderwać oraz zdobyć taką dziewczynę jaka podoba Ci się naprawdę.  

Nauczę Cię także jak porozumiewać się z nimi i to zarówno werbalnie jak i fizycznie, i w każdej sytuacji. Osobiście zajęło mi to wiele LAT aby się tego nauczyć.

To wszystko co zajęło mi wiele lat Ty nauczysz się tego teraz w zaledwie kilka godzin. 

Gwarantuję Ci trzy rzeczy 

1.      Po przeczytaniu książki zrozumiesz kobiety, jak one myślą, czego pragną u mężczyzny itd. Jak dowiesz się tych rzeczy to będziesz dosłownie oszołomiony. Będziesz miał większą wiedze o kobietach niż 99.999% mężczyzn na świecie. 

2.      Zdobędziesz wiedzę jaką potrzebujesz aby zdobyć taką dziewczynę o jakiej zawsze marzyłeś.  

3.     Będziesz mógł dokonać wyboru pomiędzy kobietami i już nigdy nie będziesz uzależniony od szczęścia lup przypadku że może kogoś pewnego dnia poznasz. Będziesz mógł zapoznać się z każdą dziewczyną która Ci się podoba i to kiedykolwiek kiedy będziesz na to miał ochotę.  

Więc na co jeszcze czekasz? Ściągnij sobie moją książkę w tej chwili.  

Kliknij tutaj: Jak Poderwać Dziewczynę – Język Ciała 

 

 

 

 

   Odkryj Jak Poderwać Dziewczynę: Darmowy Dostęp

   

 Polecam Również Przeczytać Artykuł:

jak doprowadzić do orgazmu
Jak Doprowadzić Kobietę Do Orgazmu 

 

Oto Twoja "Tajna Broń" Do Zdobycia Wymarzonej Kobiety

      
    Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

     Dowiesz Się Jak:

  -  Umawiać się na randki nie ryzykując odrzucenia

   -   Zdobyć KAŻDĄ kobietę, nawet taką która jest super piękna i każdy facet się za nią ugania

   -  Zbudować niesamowitą pewność siebie

 jak poderwać dziewczynę książka


sekrety podrywania i uwodzenia kobiet