JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ HOME         KONTAKT        O NAS         SEKRETY PODRYWANIA BLOG          JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ PRODUKTY                 

Uwodzenie Podrywanie Randki Pewność Siebie Mowa Ciała

Odkryj Jak Poderwać Dziewczynę: Darmowy Dostęp

jak poderwać dziewczynę newsletter 

      Opinie Czytelników...

 
 
kasia opinia jak poderwać dziewczynę Czytam już Twój newsletter przez jakiś czas i uważam, że jest fascynujący. Nie chcę się chwalić ale uważam się za ładną dziewczynę. Mężczyźni do mnie podchodzą przynajmniej parę razy dziennie. Większość tych facetów jest bardzo nudna i oni nie mają pojęcia jak się zachować wokół mnie i o czym rozmawiać. Brakuje im pewności siebie i kiedy próbują mnie poderwać to tylko chcę stamtąd uciekać bo oni robią to w taki sposób który mnie brzydzi. Wiele kobiet by się ze maną teraz sprzeczało, ale naprawdę uważam że jest to dobrą rzeczą Roman, to że uczysz tych wszystkich mężczyzn jak oni się mają zachowywać wokół kobiet i o czym mają z nimi rozmawiać żeby wzbudzić ich zainteresowanie.
Kasia
 
paweł - opinia jak poderwać dziewczynę Roman, chciałem Ci tylko powiedzieć że Twoja książka miała wielki wpływ na całe moje życie. Dzięki Twoim metodom jestem teraz w związku z dziewczyną moich marzeń. Jesteśmy już razem dwa miesiące. Używam przez cały czas metod wzbudzania atrakcji i one działają znakomicie. Coś mówi mi, że ją pociągam coraz więcej i ja sam czuję to w jej zachowaniu. Życie jest wspaniałe. Chciałem powiedzieć wszystkim żebyście kupili książkę tego faceta. Jeśli uczyni ona dla was nawet w połowie to co uczyniła ze mną, to całe wasze życie się wam zmieni.
Paweł
 
Kiedy zacząłem czytać twój newsletter to myślałem, że to tylko kupa bzdur a ty sam nie wiesz nawet o czym mówisz. Twój sposób patrzenia na te sprawy jest zupełnie inny od mojego. Nigdy nie byłem facetem, za którym laski się oglądają a więc jeśli wiesz co mam na myśli to w moim życiu nie miałem dużo powodzenia u kobiet. Byłem bardzo sceptyczny, ale nie miałem nic do stracenia więc dałem szansę twojemu materiałowi. Kupiłem Twoją książkę "Jak poderwać Dziewczynę" i zacząłem stosować Twoje metody. Byłem zdumiony, że wiele z nich tak faktycznie działało w praktyce. Dotychczas myślałem, że wszystko to zależy tylko od zewnętrznego wyglądu więc dlatego nawet nie próbowałem nikogo poderwać. Po prostu nawet nie sądziłem, że mam jakąś szansę. Teraz wiem, że mam. Wciąż jestem nowy i uczę się więc nie miałem jeszcze dużo szans u kobiet ale już dotychczas poznałem dwie dziewczyny z którymi nawet przespałem się. I to tylko dlatego, że używałem twoich metod. Dla mnie jest to ogromnie ważne. Te dwie dziewczyny to o wiele więcej niż ja miałem przez pięć ostatnich lat. Teraz mam zamiar poprawiać się z dnia na dzień i wiem że wkrótce będę miał takie życie o jakim przedtem tylko marzyłem. O moich przeżyciach będę pisał do ciebie przynajmniej raz w miesiącu.

Dawid, Kielce

 

jarek - opinia książki jak poderwać dziewczynę
Cześć Roman,
Właśnie ukończyłem czytanie Twojej książki Jak poderwać dziewczynę i muszę Ci przyznać że jestem pod wielkim wrażeniem. Sporo wyjaśniło mi się i nareszcie zrozumiałem dlaczego miałem aż tak wielkie problemy z dziewczynami do tej pory ale to wszystko wkrótce zmieni się. Po raz pierwszy w życiu czuję ulgę. Nie mogę doczekać się kiedy będę mógł wypróbować Twoje metody na koleżance w której jestem już od roku zakochany. Dzięki za wszystko.

Pozdrawiam
Jarek
 
Otrzymuję Twój newsletter przez dobre parę miesięcy i muszę powiedzieć, że moje życie dosłownie się odmieniło od tego czasu. Jeszcze nie tak dawno temu byłem dupkowatym mięczakiem który podlizywał się kobietom i oddawał im swoją władzę. Zawsze zakończało się to tylko przyjaźnią. Dwa tygodnie temu kupiłem twoją książkę i muszę powiedzieć, że jesteś geniuszem, że ty sam na to wszystko wpadłeś.
W ostatnią niedzielę wystawiłem swój profil na kilku stronach randkowych, profil z książki. Już w parę dni otrzymałem 4 numery telefonów od super seksownych lasek. Jedna z tych dziewczyn jest wyjątkowa, przywiązaliśmy się na wzajem do siebie bardzo podczas naszych rozmów telefonicznych. Roman, ona ma największy biust jaki ja kiedykolwiek widziałem i na dodatek ma świetne poczucie humoru. Po paru rozmowach się wreszcie spotkaliśmy. Pierwszą rzeczą, jaką ona mi powiedziała kiedy mnie po raz pierwszy zobaczyła to że wyobrażała sobie mnie o wiele wyższego. O to co jej odpowiedziałem:
"Tak już wiem, że nie jestem za wysoki i wiem, że Cię to bardzo pociąga ale opanuj się bo jeszcze jest za wcześnie na seks.” Zaczęła się strasznie śmiać i po tym wszystko poszło świetnie. Randka zakończyła się u mnie w łóżku. Roman, muszę Ci powiedzieć, że ta dziewczyna jest potworem w łóżku. Był to najlepszy seks, jaki kiedykolwiek miałem w moim życiu. Chciałem Ci za wszystko podziękować. Bez Ciebie w moim życiu nadal był bym mięczakiem.
Michał
 

jak poderwać dziewczynę opinia tomka
Witaj Roman,
Twoja książka dosłownie odmieniła moje życie. Kiedy moja dziewczyna ze mną zerwała to byłem załamany. Czułem się samotny i nie miałem pojęcia jak się z tym uporać. Po jakimś czasie byłem gotów spotkać kogoś nowego ale nie miałem pojęcia jak. Nie wiedziałem jak wzbudzić zainteresowanie dziewczyny, jak rozpocząć rozmowę, byłem zagubiony. Po przeczytaniu Twojej książki stałem się pewny siebie i nabrałem nowej nadziei. Zacząłem stosować Twoje metody jeszcze tego samego dnia i działają one super. Spotkałem już wiele dziewczyn od tego dnia i życie nie mogłoby być lepsze. Wielkie dzięki
Pozdrawiam Tomek B.

 

Oto Twoja "Tajna Broń" Do Zdobycia Wymarzonej Kobiety

      
    Wypróbuj przez 30 dni bez ryzyka

     Dowiesz Się Jak:

    -  Umawiać się na randki nie ryzykując odrzucenia

   -   Zdobyć KAŻDĄ kobietę, nawet taką która jest super piękna i każdy facet się za nią ugania

   -  Zbudować niesamowitą pewność siebie

 jak poderwać dziewczynę książka


sekrety podrywania i uwodzenia kobiet